Tere tulemast!

Tallinna Toomkool (edaspidi Toomkool) on XIII sajandil asutatud ning XX sajandil keeruliste ajaloosündmuste mõjul tegevuse katkestanud Tallinna Toomkooli (Domschule zu Reval) kristliku kultuuripärandi edasikandja ja tegevuse jätkaja.

Tallinna Toomkool on Eesti vanim tegutsev kool. Tallinna vanalinnas asuvas koolis on kristlik väärtuskasvatus (ladina- ja saksakeelsed mõtteterad, usuõpetus, kaplan), sõbralikud inimsuhted, inglise keele süvaõpe emakeele meetodil 1. klassist huviringina (5 tundi nädalas), eraldi poiste ja tüdrukute klassid, väikese õpilaste arvuga klassid (kuni 16 õpilast igas klassis), saksa keel 3. klassist, prantsuse või vene keel 6. klassist ja erinevad huviringid (folkloor, prantsuse keel, vene keel, programmeerimine, koorilaul, matemaatika, kannel, rahvatants, viiul).

Otsime õpetajaid

Tallinna Toomkool ootab oma kasvavasse meeskonda alates 2018. aasta augustist:
klassiõpetajat
põhikooli emakeele ja kirjanduse õpetajat
põhikooli matemaatika õpetajat
keemia õpetajat (4 tundi nädalas)
füüsika õpetajat (4 tundi nädalas)

Kui vastad kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on valmisolek panustada oma mõtteid ja ideid kristliku kooli arengusse, siis saada sooviavaldus koos CV-ga hiljemalt
1. maiks aadressile tallinna.toomkool@eelk.ee või postiaadressil Apteegi 3, 10146 Tallinn.

Omalt poolt pakume väikest ja meeldivat kooliperet, kus väärtustatakse kristlikku kultuuri, luterlikku traditsiooni, Eesti kultuuripärandit ning Tallinna Toomkooli ajaloolist pärandit.

Anneta                        LOE EDASI

Kalender                     LOE EDASI