TALLINNA TOOMKOOL       Schola cathedralis Tallinnensis

Tere tulemast!

Tallinna Toomkool (edaspidi Toomkool) on XIII sajandil asutatud ning XX sajandil keeruliste ajaloosündmuste mõjul tegevuse katkestanud Tallinna Toomkooli (Domschule zu Reval) kristliku kultuuripärandi edasikandja ja tegevuse jätkaja. Tallinna Toomkool on Eesti vanim tegutsev kool. Tallinna vanalinnas asuvas koolis on kristlik väärtuskasvatus (ladina- ja saksakeelsed mõtteterad, usuõpetus, kaplan), sõbralikud inimsuhted, inglise keele süvaõpe emakeele meetodil 1. klassist huviringina (5 tundi nädalas), eraldi poiste ja tüdrukute klassid, väikese õpilaste arvuga klassid (kuni 16 õpilast igas klassis), saksa keel 3. klassist, prantsuse või vene keel 6. klassist ja erinevad huviringid (folkloor, prantsuse keel, vene keel, programmeerimine, koorilaul, matemaatika, kannel, rahvatants, viiul).


TÖÖKUULUTUS
Tallinna Toomkool otsib oma sõbralikku kollektiivi 2019. aasta jaanuarist: 0,5 kohaga koolipsühholoogiKui vastad kvalfikatsiooninõuetele ja Sul on valmisolek panustada oma mõtteid ja ideid kristliku kooli arengusse, siis saada sooviavaldusi koos CV-ga hiljemalt 20.detsembriks aadressile tallinna.toomkool@eelk.ee . Kasuks tuleb vaimuliku soovituskiri!

Omalt poolt pakume väikest ja meeldivat kooliperet, kus väärtustatakse kristlikku kultuuri, luterlikku traditsiooni, Eesti kultuuripärandit ning Tallinna Toomkooli ajaloolist pärandit.
Tallinna Toomkooli Apteegi tänava majaAnneta                        LOE EDASI

Kalender                     LOE EDASI

Eelkool                        LOE EDASI

Huviringid                  LOE EDASI

Tunniplaan                 LOE EDASI  

Koolivaheajad           LOE EDASI

Toitlustamine              LOE EDASI

Koolivorm                   LOE EDASI

Rahulolu-uuring       LOE EDASI

Tarkuseraamat          LOE EDASI